Tehnician mentenanta

5 mai 2022 12:09   Locuri de Munca   Oradea   9 afisari

-- lei

  • tehnician-mentenanta-big-0
Localitate: Oradea
Preț: -- lei Negociabil

Angajam Tehnician mentenanta la o fabrica de automotive din Oradea.
CERINTE:
- disponibilitate de a lucra in 2 schimburi
- experienta minim 1 an in domeniu automotive
- cunostinte de mecanica, pneumatica, electromecanica
RESPONSABILITATI:
- interpretare schite mecanice si executare conform specificatii
- interpretare diagrame electrice si executare conform specificatii
- interpretare diagrame hidraulice si executare conform specificatii
- mentenanta preventiva conform specificatiilor tehnice a utilajelor
- realizarea diagnozei defectiunilor sistemelor industriale in cadrul procesului de productie
- asigurarea repararii, inlocuirii si supravegherii echipamentelor industriale in vederea bunei functionari
BENEFICII:
- salariu motivant
- bonuri de masa
- prime de sarbatori
- bonusuri de performanta
- decontarea transportului

Alte detalii

Domenii Productie - Depozite - Logistica