Mecanic autoturisme

5 septembrie 2022 14:51   Locuri de Munca   Sibiu   12 afisari

28,824 lei / 5846 €

  • mecanic-autoturisme-big-0
Localitate: Sibiu
Preț: 28,824 lei

VIRTUS Personal GmbH este o companie cu experiență care se ocupă de condiții favorabile de muncă și de salariu de dragul Angajatului său. Echipa noastră negociază cele mai bune condiții, în primul rând, pentru tine!
În plus, te ajutăm să găsești cazare și toate celelalte formalități, totul pentru sentimentul tău de liniște și siguranță!
VIRTUS Personal GmbH caută în prezent pentru unul dintre clienții săi în Germania personal pentru postul de:
Responsabilitati:
Repararea autovehiculelor de pasageri
Lucru în atelier
Service și întreținere continuă
Mentinerea starii tehnice corespunzatoare a echipamentelor si a locului de munca
Determinarea cauzelor defecțiunilor și deteriorării sistemelor, ansamblurilor și mecanismelor individuale ale autovehiculelor cu ajutorul metodelor de diagnosticare
Efectuarea intretinerii si protectiei anticorozive a componentelor auto si inlocuirea fluidelor de functionare
Efectuarea operatiilor de demontare si montare a autovehiculelor si a montajelor acestora
Organizarea și menținerea curată a locului de muncă, ținând cont de principiile organizării raționale a muncii, reglementările de securitate și sănătate și de protecție împotriva incendiilor
Verificarea calitatii lucrarilor de intretinere si reparatii efectuate
Cerințe
Cunoașterea limbii germane comunicativ
Permis de conducere categoria B si autoturism propriu
Direcția educație, min. profesional
Confirmarea calificărilor și/sau a absolvirii
Experiență într-o poziție dată
Angajamentul și disponibilitatea de a lucra
Noi oferim:
Angajare la un angajator german, luând în considerare: asigurări sociale, salariu convenit în termeni germani, angajare stabilă în baza unui contract de muncă
Salariu atractiv + indemnizații + indemnizații
Posibilitate de dezvoltare profesională
Echipament de protecție și îmbrăcăminte de protecție
Asistență pentru consultanții vorbitori de limbă Romana

Alte detalii

Domenii Alte domenii