Manager productie

5 mai 2022 12:08   Locuri de Munca   Oradea   13 afisari

-- lei

  • manager-productie-big-0
Localitate: Oradea
Preț: -- lei Negociabil

Angajam Manager productie la o fabrica de automotive din Oradea.
CERINTE:
- studii superioare universitare in domeniul Ingineriei
- experienta minim 1 an pe un post similar sau experienta relevanta in companii de productie din domeniul automotive
RESPONSABILITATI:
- organizează activitatea sa şi a personalului din subordine
- propune acţiuni corective şi preventive şi măsuri de îmbunătăţire a performanţelor proceselor
- asigura derularea in bune conditii a activitatilor de productie, logistica, mentenanta si activitatilor conexe
- sesizează angajaţii implicaţi cu privire la neconformităţile apărute şi colaborează cu aceştia în vederea eliminării acestora
- răspunde de corectitudinea raportărilor şi a datelor înregistrate în rapoarte şi alte documente specifice pe care le completează
BENEFICII:
- salariu motivant
- bonuri de masa
- prime de sarbatori
- bonusuri de performanta
- decontarea transportului

Alte detalii

Domenii Productie - Depozite - Logistica